Навчаючи інших, теж навчаєшся. Микола Гоголь

понедельник, 20 марта 2017 г.


Тема: Магнітні властивості речовини. Вплив поля Землі на живі організми
Мета.
Навчальна. сформувати поняття про магнітну проникність речовини та знання про магнітні властивості речовини; ознайомити з впливом магнітного поля Землі на живі організми.
Розвивальна. Сприяти розвитку пам'яті, пізнавальної діяльності, творчих здібностей.
Виховна. Виховувати самостійність, наполегливість у роботі, впевненість у своїх здібностях та знаннях.
Тип уроку. Засвоєння нових знань.
Обладнання та наочність: дошка, комп'ютер, мультимедійний проектор, презентація до уроку, ножиці, викрутка, магніт, шило, голка, скріпка, грузинські ларі.
Базові поняття й терміни: магнітне поле, магнітна проникність речовини, магнетики, діа-, пара-, феромагнетики, гістерезис, магнітне поле Землі.

План уроку
             I.     Організаційний момент.
1. Організація роботи групи: привітання, перевірка присутніх.
2.     Вправа  «До успіху»
          II.     Мотивація навчальної діяльності учнів.
Демонстрація магнітних властивостей речовин.
      III.     Оголошення теми та мети уроку, очікуваних результатів та плану уроку.
Проблемне завдання.
      IV.     Вивчення нового матеріалу.
1.     Магнітні властивості речовини.
1)                    Розповідь викладача.
2)                    Повідомлення учнів.
2.     Вплив поля Землі на живі організми.
1)                    Розповідь викладача.
2)                    Повідомлення учнів.
3)                    Перегляд відероліка.
          V.     Підсумки уроку.
1.                     Проблемне завдання.
2.                     Коло ідей.
      VI.     Домашнє завдання.
   VII.     Рефлексія.
1.                     Як Ви вчините з інформацією, отриманою на уроці?

2.                     Вправа «Аплодисменти».


Комментариев нет:

Отправить комментарий